Aabv

Kontakt oss

Ta kontakt

 Besøk oss

Faktura-adresse

  • Telefon: 70 16 32 00 (sentralbord Volsdalsberga)
  • Telefon: 70 16 32 45 / 409 05 136 Spjelkavik brannstasjon
  • E-post: brannvesenet@aabv.no
  • Post: Ålesund brannvesen KF, Sjømannsveien 1B, 6008 Ålesund
  • Ålesund brannstasjon, Sjømannsveien 1B.
  • Spjelkavik brannstasjon, Gøtevegen 5.

Ålesund Brannvesen KF
Sjømannsveien 1b, 6008 Ålesund

Org.nr. 987 780 657

Vi mottar helst EHF eller faktura på e-post




 

Ansatte

Administrasjon

Geir Thorsen - Brannsjef
Tlf.: 70 16 32 10 / 905 48 289
E-post: geir.thorsen@aabv.no

Johnny Stølen - Varabrannsjef
Tlf.: 70 16 32 24 / 915 12 225
E-post: johnny.stolen@aabv.no

Kim-Andrè Breivik - Avdelingsleder Stab
Tlf.: 70 16 32 48 / 977 66 771
E-post: kim.andre.breivik@aabv.no

Else Bruland - Seksjonsleder Administrasjon
Budsjett, regnskap
Tlf.: 70 16 32 34
E-post: else.bruland@aabv.no

Marita Haram - Konsulent
Sentralbord, arkiv
Tlf: 70 16 32 35
E-post: marita.haram@aabv.no

Harriet Slotsvik- Konsulent
Faktura, HMS, Sosiale medier
Tlf: 70 16 32 33
E-post: harriet.slotsvik@aabv.no

Drift og logistikk

Vidar Bakke - Seksjonsleder Drift og logistikk
Tlf.: 70 16 32 16 / 977 33 177
E-post: vidar.bakke@aabv.no

Odd-Arne Pedersen - Materialforvalter Drift og logistikk
Tlf. 70 16 32 37 / 922 64 218
E-post: odd-arne.tafjord.pedersen@aabv.no

 

Kurs

Bjørn Rasdal - Seksjonsleder kurs
Tlf: 70 16 32 40 / 918 71 436
E-post:  bjorn.harald.rasdal@aabv.no

Joakim Hansen
Tlf: 70 16 32 41 / 913 101 86
E-post: joakim.hansen@aabv.no

Ubemannet - Kursinstruktør
Tlf 
E-post:

Forebyggende avdeling 

Sindre Egeness - Avdelingsleder forebyggende 
Tlf: 70 16 32 23 / 906 77 558
E-post: sindre.egeness@aabv.no

   

Seksjon forebyggende

   
Øystein Bjørkavåg - Seksjonsleder forebyggende
Tlf.: 70 16 32 19 / 480 18 929
E-post:  oystein.bjorkavag@aabv.no

William Bernt Ekeli - Branningeniør
Tlf.: 70 16 32 12 / 94 52 53 10
E-post: william.bernt.ekeli@aabv.no
Jens Arne Hovland - Branninspektør
Tlf: 70 16 32 06 / 926 20 320
E-post: jens.arne.hovland@aabv.no

Håvard Kleppe - Kommunikasjonsrådgiver/ forebygger
Tlf: 958 19 692 
E-post: havard.kleppe@aabv.no

Arnold Rørstad - Branningeniør
Tlf: 70 16 32 09 / 905 77 715
E-post: arnold.rorstad@aabv.no

Mariann Jenssen Solberg - Avdelingsingeniør
Tlf: 930 23 008
E-post: mariann.jenssen.solberg@aabv.no 

Fredrik Steffenssen - Branningeniør
Tlf: 70 16 32 13 / 926 44 317
E-post: fredrik.steffenssen@aabv.no

Agnete Topp - Branninspektør
Tlf: 70 16 32 38 / 415 59 56 64
E-post: agnete.topp@aabv.no

 

Seksjon boligsikkerhet (tidl. seksjon feiing og tilsyn)

Bjørn Eivind Skarpaas Haagensen - Seksjonsleder boligsikkerhet
Tlf: 70 16 32 50 / 970 93 135
E-post: bjorn.eivind.skarpaas.haagensen@aabv.no

   

Akutt forurensing / Interkommunalt utvalg mot akutt forurensning (IUA) / Restverdiredning (RVR)

Ole Jonny Flydal - Leder miljøberedskap 
Tlf.:70 16 32 17 / 900 14 440 
E-post: ole.jonny.flydal@aabv.no

Beredskap

Arne Sigurd Hansen - Avdelingsleder beredskap
Tlf.: 70 16 32 20 / 976 16 056
E-post: arne.sigurd.hansen@aabv.no
Gisle Skrede - Seksjonsleder beredskap heltid
Tlf.: 70 16 32 47 / 911 33 199
E-post: gisle.skrede@aabv.no
Aleksander Gill - Seksjonsleder beredskap deltid
Tlf: 70 16 32 15 / 970 76 097
E-post: aleksander.gill@aabv.no


Kjartan Henrik Molvær - beredskapsplanlegger
Tlf: 918 12 474
E-post: kjartan.henrik.molvaer@aabv.no

Deltidsstasjoner - beredskap

 Kontaktpersoner

Sjøholt stasjon Kjell Arve Lid, tlf. 913 69 338
Skodje stasjon Trond Vidar Vik, tlf. 468 16 026
Valderøy stasjon Bjørn Owe Hjelle, tlf. 970 66 877
Godøy stasjon Øyvind Antonsen, tlf.995 09 816
Langevåg stasjon Kjartan Molvær, tlf. 918 12 474
Brattvåg stasjon Per Martin Leinan, tlf. 909 94 762
Fjørtoft stasjon Tore Fjørtoft, tlf. 905 26 652
Lepsøy stasjon Øyvind Kjerstad, tlf. 414 21 159
Longva stasjon Øystein Bergheim, tlf. 901 40 909
Søvik stasjon Tore Ivan Søvik, tlf. 906 10 526
Vatne stasjon Tor Inge Hagset, tlf. 480 90 187
Haramsøy stasjon Per Jarle Fjørtoft, tlf. 995 87 677
Steinshamn stasjon Jørgen Ask Bakke, tlf. 906 07 475